23 wrz 2010

ogłoszenie bezpłatne

cytat:

Tinypic is no longer accepting uploads from international locations, and links are turned off. If you have content on Tinypic, you can still view the URLs and the content, but only on Tinypic. To upload, share, or link content, please go to Photobucket.com to register an account. You will need to upload your content again to your Photobucket account, but you will be able to share and link your images and videos. We’re sorry for the inconvenience and hope that you enjoy Photobucket, our premier image and video site.

tłumaczenie: Daliśmy dupy, ale możecie skorzystać z naszego innego serwisu.

W związku z powyższym zawieszam działalność na czas nieokreślony. Zdenerwowałem się.

11 komentarzy:

 1. Ale nie rozumiem nic, serwis padł? Czy wprowadził składki? A mówiłam zdjecia wrzucać na picasę...

  OdpowiedzUsuń
 2. Albo na imageshack, albo i co inszego. Picasa też nie jest taka zła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Imageshack też robił numery, dlatego z niego przeszedłem na TP. Picasy nigdy nie lubiłem, ale jak się otrząsnę, to może i polubię, co mi zostało. Tylko nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy i jak, mam taki napad k....cy, że dawno nie pamiętam, kiedy byłem tak wściekły.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fakt, że ishack robi(ł) numery, a i picasa lubi mulić. Ale - jak wszystko co dobre, mija. Taki lajf

  OdpowiedzUsuń
 5. Może po prostu systematycznie wgrywaj zdjęcia z poprzednich wpisów, nie wszystkie od razu, tylko trochę więcej niż normalnie i za pół roku wszystkie będą. A nowe wpisy rób na bieżąco... ?

  OdpowiedzUsuń
 6. @Lav/I am I - ok, wolicie Picasę, ja też będę z niej teraz korzystał, mimo że mi się nie podoba. Ale takie coś - no nie spodziewałbym się tego.


  @Varshava - 3200 zdjęć? W życiu. Nie chce mi się.

  OdpowiedzUsuń
 7. ładuj na fotoforum.gazeta.pl :-)

  2 gb powierzchni

  Ja tam sobie chwalę - choć pewne znane nam osoby
  mają zupełnie odwrotny stosunek do gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak się składa że ja też mam odwrotny stosunek do gazeta.pl z innych zupełnie względów. Dzięki za radę, na razie będę męczył Picasę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Heh, bardzo fajne tłumaczenie. Krótkie, zwięzłe i na temat :D

  OdpowiedzUsuń
 10. u mnie obrazki są składowane na serwerze, co też ma swoją pewną wadę. widziałem niedawno narzędzie integrujące Picasę z Wordpressem, będę je testował. jak działa - filmik: http://vimeo.com/1557869

  OdpowiedzUsuń